Podnośniki i podesty MANITOU

ZADAJTE PARAMETRE, KTORÉ VÁS ZAUJÍMAJÚ:

Lithium:

Praktyczne podnośniki i podesty Manitou

Podesty ruchome Manitou to urządzenia idealne do wykonywania prac na wysokościach. Od wielu lat zwyżki Manitou cieszą się niesłabnącą popularnością, sama zaś firma projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje m.in. podnośniki Kôšowe i Nožnicové pracovné plošiny Manitou.

Oferta podnośników Manitou

W naszej bogatej ofercie zwyżek oraz podestów znajdziesz:

  • podnośniki Kôšowe Manitou,
  • podnośniki przegubowe Manitou (z tzw. łamanym Výložníkiem),
  • podnośniki masztowe Manitou (inaczej zwane teleskopowymi),
  • platformy robocze akumulatorowe na Hydraulický pohon.

W Gizo dysponujemy podnośnikami Manitou Bi-Energy, akumulatorowymi, samojezdnymi, spalinowymi, obrotowymi oraz S podperami.

Gdzie warto wykorzystać zwyżki Manitou?

Podesty ruchome Manitou świetnie sprawdzają się podczas prac na wysokościach. Służą m.in. do unoszenia pracowników, transportowania towarów lub ciężkich sprzętów i narzędzi. Nožnicové pracovné plošiny Manitou  gwarantują niezawodność pracy, z kolei podnośniki Kôšowe Manitou sprawdzą się nawet podczas wykonywania zadań w trudnych warunkach. Wszystkie zwyżki i podesty ruchome Manitou spełniają wymagania użytkowników i można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Podnośniki Manitou będą pomocnym sprzętem na każdej budowie. Zarówno zwyżki Kôšowe, jak i teleskopowe Manitou sprawdzą się podczas prac dekarskich, jak również przy naprawie infrastruktury czy montażu elementów zewnętrznych.